ΧΑΝΤΜΠΟΛ
![ΧΑΝΤΜΠΟΛ](https://mybonjour.gr/public/storage/articles/9f098dcf053a290312e47a0a50404027.jpg)
Θες να γνωρίσεις το Χάντμπολ;
Τα δοκιμαστικά της Ακαδημίας του ΑΠΟ Ψυχικού είναι εδώ!
Ο ΑΠΟ Ψυχικού ανακοινώνει την έναρξη δοκιμαστικών καθ’ όλη την διάρκεια του Ιουνίου για το τμήμα Χάντμπολ ενόψει της επόμενης χρονιάς, για κορίτσια και αγόρια από 6 έως 15 ετών
Ο ΑΠΟ Ψυχικού συμμετέχει στα επίσημα πρωταθλήματα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Χειροσφαίρισης και επιδιώκει να μεταδώσει στα παιδιά τις σωστές αρχές του αθλήματος μέσα από τις πιο σύγχρονες μεθόδους προπόνησης και διδασκαλίας
Υπό τις οδηγίες του καταξιωμένου προπονητή Κωστή Μπούνα, ο ΑΠΟ Ψυχικού προσφέρει στα παιδιά τη δυνατότητα να γνωρίσουν ένα Ολυμπιακό άθλημα που συνδυάζει την ταχύτητα, την τεχνική κατάρτιση, την κριτική σκέψη, τη δύναμη και την τακτική
Για να εγγραφείτε στα δοκιμαστικά ή για αναζήτηση περισσότερων πληροφοριών, επικοινωνήστε μαζί μας στο τηλέφωνο: 6936 630610
Τόπος διεξαγωγής
Δημοτικό & Γυμνάσιο Φιλοθέης
Μέρες και Ώρες:
Δευτέρα: 17:45-18:45
Τετάρτη: 17:45-18:45
Σάββατο: 11:30-12:30
Ελάτε μαζί μας και γίνετε μέλος της παρέας του ΑΠΟ Ψυχικού!